Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn opties tot verlenging. Daarnaast is het mogelijk dat er onvoorziene werkzaamheden moeten uitgevoerd. Hier wordt een apart uurtarief voor uitgevraagd.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)
Land: Nederland