Gemeente Arnhem wil een raamovereenkomst sluiten met één ondernemer voor het actief monitoren van de status van woningbouwplannen en het begeleiden van de afgesproken samenwerkingsstructuur binnen het Woningbouwplatform Arnhem (samenwerkende partijen die uitvoering aan het stadsakkoord geven) voor de duur van twee jaar met een optie tot verlenging twee maal met één jaar.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 85312320 Diensten voor adviesverlening
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 24
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
twee maal met één jaar