688526-2022 - MededingingNederland-Dwingeloo: Glasvezelverbindingen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
LOFAR2.0 Remote Station Dark Fiber(s) Weerselo – Enschede
Referentienummer: ASTRON-INK-GJS-221207
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
32561000 Glasvezelverbindingen
II.1.4.
Korte beschrijving
Dark Fibers
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 190 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
2 verbindingen