2. Procedure
Procedure
Titel: Strategisch Adviseur Onroerend Goed en Huisvesting
Beschrijving: VRR is op zoek naar een partner die de VRR kan bij staan bij strategische besluitvorming inzake Huisvesting. Hierbij meegenomen aankoop of huur van OG. 2.000.000
Interne identificatiecode: 166181
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: alles
Beschrijving: Zie BD 2.000.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verleningsoptie