Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66114000 Financiële leasing
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Waarde
Geraamde waarde exclusief btw: 7 500 000,00 EUR