2. Procedure
Procedure
Titel: Inzameling en verwerking glas
Beschrijving: De opdracht betreft en omvat het inzamelen van glas uit ondergrondse en bovengrondse wijkcontainers, het transport naar de verwerker en de verwerking en vermarkting van het ingezamelde glas. 600.000
Interne identificatiecode: 3946833
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd met een optie van 3-maal één jaar.