689619-2025 - Mededinging
Nederland – Medische hulpmiddelen – Wmo Hulpmiddelen Regio Rijk van Nijmegen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo Hulpmiddelen Regio Rijk van Nijmegen
Beschrijving: Wmo Hulpmiddelen Regio Rijk van Nijmegen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33193000 Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur, 33196100 Hulpmiddelen voor ouderen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000