See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop, levering en installatie van ruimtelijk whole transcriptome, hoge resolutie analysesysteem inclusief verbruiksgoederen en onderhoudscontract
Beschrijving: Aankoop, levering en installatie van ruimtelijk whole transcriptome, hoge resolutie analysesysteem inclusief verbruiksgoederen en onderhoudscontract
Interne identificatiecode: PPP0VN-205/6469/2026/067
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/067_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (De aanbestedende overheid is nooit verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht.)