689814-2024 - Wijziging van een opdracht
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Wijziging overeenkomst IT sourcing 2019
Aankondiging van wijziging contract
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wijziging overeenkomst IT sourcing 2019
Interne identificatiecode: 2019-172-01 EA IT Sourcing (zie TenderNed kenmerk: 230672)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Wijziging opdracht IT sourcing 2019
Beschrijving: Zie motivering
Interne identificatiecode: 1