690129-2026 - Resultaat
Nederland – Reparatie en onderhoud van elektrische machines, apparatuur en aanverwante uitrusting – Inspectie en onderhoud van chemie-installaties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inspectie en onderhoud van chemie-installaties
Beschrijving: Er is op dit moment geen contract voor inspectie en onderhoud van chemie-installaties. Waterschap Vallei en Veluwe streeft ernaar een langdurige samenwerking aan te gaan door een contract af te sluiten met één aanbieder. De nieuwe Raamovereenkomst dient te zorgen voor een toekomstbestendige samenwerking, waarborgen van een veilige en betrouwbare werking van de installaties, borgen en naleving van wet- en regelgeving en verkrijgen van inzicht in de technisch staat en toekomstige onderhoudsbehoefte centraal staan 20000
Interne identificatiecode: 100252
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50532000 Reparatie en onderhoud van elektrische machines, apparatuur en aanverwante uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 71630000 Technische controle- en testdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Er is op dit moment geen contract voor inspectie en onderhoud van chemie-installaties. Waterschap Vallei en Veluwe streeft ernaar een langdurige samenwerking aan te gaan door een contract af te sluiten met één aanbieder. De nieuwe Raamovereenkomst dient te zorgen voor een toekomstbestendige samenwerking, waarborgen van een veilige en betrouwbare werking van de installaties, borgen en naleving van wet- en regelgeving en verkrijgen van inzicht in de technisch staat en toekomstige onderhoudsbehoefte centraal staan De totale geraamde waarde van de Opdracht over de maximale looptijd inclusief verlengingsopties bedraagt circa € 750.000, - exclusief btw
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan na afloop van de initiële looptijd tweemaal (2) worden verlengd met een periode van telkens twaalf (12) maanden tegen gelijkblijvende voorwaarden