690236-2024 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Applicatie management
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Applicatie management
Beschrijving: De gemeente streeft naar de implementatie van een geavanceerde online applicatie management platform om de levering en het beheer van softwaretoepassingen te vereenvoudigen. Dit platform moet een uniforme, efficiënte en veilige ervaring bieden voor zowel eindgebruikers als IT-beheerders. 7.200 accounts, 5.600 unieke maandelijkse gebruikers
Interne identificatiecode: 2024-IPM-237
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Applicatie Management
Beschrijving: Hetzelfde als de hoofdaanbesteding
Interne identificatiecode: 1