69060-2025 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Levering e-HRM systeem
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering e-HRM systeem
Beschrijving: De volgende onderwerpen zijn onderdeel van deze aanbesteding: a. Correct werkend personeelsinformatie- en salarissysteem, wat de CAO Waterbedrijven ondersteund, en in het verlengde hiervan een correcte salarisverwerking vanaf januari 2026; b. Implementatie/inrichting/optimalisatie van e-HRM functionaliteit op het gebied van: o Salaris modules; o Employee Self Service (ESS) / Manager Self Service (MSS); o Personeelsdossiers; o Rapportages; o Performance (de eisen hieromtrent kunnen in de toekomst wijzigen, hier moet intern nog een keuze over worden gemaakt); o Verzuim; o Dossier; o Flexibel arbeidsvoorwaarden budget (Fab); o Werving en selectie; o Opleidingsmanagement (minimaal conform huidige eisen, deze kunnen in de toekomst uitgebreid worden); c. Migratie van data vanuit het huidige personeelsinformatie- en salarissysteem naar een eventueel nieuwe systeem; d. Oplevering correct werkende koppelingen; e. Onderhoud, incidentmanagement en changemanagement; f. Opleiding/training medewerkers, managers, HRM professionals en functioneel beheerders ten behoeve van het werken met het systeem, alleen noodzakelijk bij nieuw systeem; g. MSS / ESS via de app (declaraties, gewerkte dagen, dossier, verzuim).
Interne identificatiecode: nvt
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000