690863-2023 - Mededinging
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – EA Beveligingsdiensten HAS green academy
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Beveligingsdiensten HAS green academy
Beschrijving: Europese aanbesteding voor Beveiligingsdiensten van de HAS green academy. Het gaat hier om een uitvraag voor beveiligingsdiensten voor de locaties 's-Hertogenbosch en Venlo
Interne identificatiecode: T53116
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000