691058-2023 - Resultaat
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Content - Nederlands Normalisatie Instituut 2024-2028
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Content - Nederlands Normalisatie Instituut 2024-2028
Beschrijving: Toegang tot diverse normgroepen via NEN Connect Hoger onderwijs: Nederlandse Hogescholen
Interne identificatiecode: -
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Toegang tot NEN Connect
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 80300000 Diensten voor hoger onderwijs