Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Gebouwgebonden installaties
Referentienummer: 46838
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbestedende dienst wenst één dienstverlener te contracteren die verantwoordelijk is voor het instandhouden van de gebouwgebonden installaties op diverse locaties van Waterschap De Dommel, zoals het hoofdkantoor, gemalen, gebouwen op de rioolwaterzuiveringsinstallaties.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding