691253-2025 - Mededinging
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – Werkplekapparatuur (kantoor en thuis)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Werkplekapparatuur (kantoor en thuis)
Beschrijving: Algemene informatie De Universiteit Maastricht (UM), dé Europese universiteit van Nederland, telt bijna 22.000 studenten en 5.000 medewerkers. We zijn jong, interdisciplinair en betrokken bij de maatschappij, wat duidelijk zichtbaar is in alles wat we doen. Ondanks dat we relatief jong zijn, hebben we al een sterke reputatie opgebouwd door ons uitstekende onderzoek en onderwijs, en door het verbinden van wetenschap met regionale, Europese en wereldwijde uitdagingen. Wij behoren tot de beste jonge universiteiten ter wereld. Missie en visie De Universiteit Maastricht (UM) streeft ernaar studenten in staat te stellen actieve, mondiaal georiënteerde burgers en kritische denkers te worden. • De UM is een diverse en inclusieve academische gemeenschap; we waarderen verschillende perspectieven. • De UM is een toonaangevende instelling in de Euregio en profileert zich door innovatief Probleemgestuurd Onderwijs en hoogwaardig, maatschappelijk relevant onderzoek. • Wij zijn de Europese Universiteit van Nederland. Meer informatie over de UM is te vinden op de internetsite www.maastrichtuniversity.nl. Beschrijving van de Opdracht Universiteit Maastricht heeft behoefte aan de levering van werkplekapparatuur voor kantoor en thuis inclusief aanverwante dienstverlening. Deze aanbesteding heeft betrekking op: - Werkplekapparatuur voor kantoor, vanwege het verlopen van de raamovereenkomst; - Werkplekapparatuur voor de thuiswerkplek, vanwege de thuiswerkregeling; - Communicatieapparatuur voor unified communications, vanwege de groei van het gebruik van UC-apparatuur: - Mobiele telefoons zonder abonnement, vanwege de synergie met werkplekapparatuur. Doel en beoogd resultaat van de Tender Het doel van deze Tender is voor werkplekapparatuur (kantoor en thuis) het aangaan van een [Raam]Overeenkomst met één partij. Hulp nodig? Voor vragen met betrekking tot deze aanbestedingssoftware kunt u terecht bij de helpdesk van Source-to-Contract via tel. 085 0014593 of https://help.negometrix.com/nl/support/solutions. Informatie voor aanbieders is ook te vinden onder de kop Inkopers.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur, 30231300 Beeldschermen, 30237200 Computertoebehoren, 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000