691397-2024 - Resultaat
Nederland – Onderhouden van bomen – Cyclisch onderhoud bomen gemeente Heusden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Cyclisch onderhoud bomen gemeente Heusden
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen b. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden De geraamde maximale waarde van de opdracht bedraagt inclusief verlengingen, opties en een (risico)marge in verband met onvoorziene omstandigheden € 875.600,-
Interne identificatiecode: 1616626
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Cyclisch onderhoud bomen
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen b. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden De geraamde maximale waarde van de opdracht bedraagt inclusief verlengingen, opties en een (risico)marge in verband met onvoorziene omstandigheden: € 875.600,- (exclusief BTW).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst start meteen na gunning en eindigt na 2 jaar met een mogelijke verlenging van 2 keer 1 jaar.