691468-2023 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Zaaksysteem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Zaaksysteem
Beschrijving: De opdracht betreft de levering, de implementatie en het beschikbaar stellen van een zaaksysteem voor naar verwachting 800 gebruikers. Deze gebruikers moeten worden opgeleid en het projectteam wordt begeleid door de leverancier. Het huidig zaaksysteem wordt daarmee vervangen. De opdracht betreft de levering, de implementatie en het beschikbaar stellen van een zaaksysteem voor naar verwachting 800 gebruikers. Deze gebruikers moeten worden opgeleid en het projectteam wordt begeleid door de leverancier. Het huidig zaaksysteem wordt daarmee vervangen.
Interne identificatiecode: 2023-026846
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging