2. Procedure
Procedure
Titel: CURAM - Herbouw van 2 verpleegafdelingen - opdracht 2 - HVACS
Beschrijving: CURAM - herbouw van 2 verpleegafdelingen - op de oostelijke zijde van de site PZ Heilig Hart Ieper wordt de nieuwbouw Curam opgericht voor het onderbrengen van 2 afdelingen psychiatrische zorg.
Interne identificatiecode: D8823-010a
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: D8823-010a - 1 - CURAM - Herbouw 2 verpleegafdelingen - opdracht 2 - HVACS
Beschrijving: CURAM - Herbouw 2 verpleegafdelingen - opdracht 2 - HVACS - op de oostelijke zijde van de site PZ Heilig Hart Ieper wordt de nieuwbouw Curam opgericht voor het onderbrengen van 2 afdelingen psychiatrische zorg.
Interne identificatiecode: 1