691758-2023 - Resultaat
België – Afvalverzameling en –verwerking – Afvalinzameling en -verwerking
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afvalinzameling en -verwerking
Beschrijving: AZ Delta wenst samen met het Sint-Andriesziekenhuis (Tielt) een raamcontract te sluiten voor het ophalen, transporteren en verwerken van diverse afvalstromen volgens de geldende regelgeving.
Interne identificatiecode: 11/10/2023 7:50 AM 3PID2021 AZD_23_099.2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Afvalinzameling en -verwerking
Interne identificatiecode: AZD_23_099.2
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Consultancy van een veiligheidsadviseur m.b.t. de afvalstromen en -verzameling met een frequentie van 1x per jaar voor Sint Andriesziekenhuis en 1x per jaar voor het AZ Delta met zijn 4 campussen.)