2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf - als bedoeld in art 4.16 van de aanbestedingswet 2012 - bij aanbesteding van de Regievoering, actualiseren en beheren van de Klimaateffectatlas en het Kennisportaal Klimaatadaptatie
Beschrijving: De Staat der Nederlanden (aanbestedende dienst: het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat) heeft het voornemen om de verlenging van de opdracht uit 2020 aan de Stichting CAS te verlenen, met ingang van 1 januari 2024. De beoogde maximale aanvullende contractduur is drie (3) jaar, vanaf 2024 jaarlijks te verlengen met één (1) jaar. De initiële duur van de af te sluiten overeenkomst is 4 jaar, waarna deze door het ministerie eenzijdig driemaal kan worden verlengd voor de duur van maximaal 3 jaar. De totale looptijd van de overeenkomst is daarmee maximaal 7 jaar. De opdrachtwaarde bedraagt naar verwachting circa € 821.000 excl. btw per jaar. De geraamde opdrachtwaarde voor de gehele contractduur inclusief verlengingsopties bedraagt derhalve circa € 4,6 miljoen (exclusief btw).
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf - als bedoeld in art 4.16 van de aanbestedingswet 2012 - bij aanbesteding van de Regievoering, actualiseren en beheren van de Klimaateffectatlas en het Kennisportaal Klimaatadaptatie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79990000 Diverse zakelijke diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies, 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten, 72400000 Internetdiensten, 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies, 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf - bij aanbesteding van de Regievoering, actualiseren en beheren van de Klimaateffectatlas en het Kennisportaal Klimaatadaptatie
Beschrijving: Het ministerie van IenW is voornemens de verlenging van de opdracht uit 2020 te gunnen aan Stichting CAS op grond van artikel 2.32 lid 1 onder b sub Aanbestedingswet 2012 (mededinging ontbreekt om technische redenen en er is sprake van uitsluitende rechten). Door een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf te publiceren, stelt het ministerie van IenW andere partijen in de gelegenheid om in rechte op te komen tegen deze opdrachtverlening. De initiële duur van de af te sluiten overeenkomst is 1 jaar, waarna deze door het ministerie eenzijdig tweemaal kan worden verlengd voor de duur van maximaal 2 jaar. De totale looptijd van de overeenkomst is daarmee maximaal 3 jaar. De opdrachtwaarde bedraagt naar verwachting circa € 821.000,- excl. btw per jaar. De geraamde opdrachtwaarde voor de verlengingsopties bedraagt derhalve circa € 2,5 miljoen (exclusief btw).
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 72315100 Datanetwerkondersteuningsdiensten, 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling