See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur agrarisch personeel t.b.v. Unifarm
Beschrijving: Deze openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een Overeenkomst met één of meerdere opdrachtnemers ten behoeve van Inhuur agrarisch personeel t.b.v. Unifarm. De aanbesteding wordt uitgevoerd conform de Europese Richtlijn 2014/24/EU, voor Nederland omgezet in de Aanbestedingswet 2012 zoals gewijzigd per 1 juli 2016 (AW). De Overeenkomst wordt afgesloten met looptijd van vier (4) jaar ingaande op 1 december 2024 met de mogelijkheid voor Opdrachtgever de Overeenkomst na een (1) jaar met een opzegtermijn van drie (3) maanden te beëindigen. Aanbestedende Dienst beoordeelt en gunt de Opdracht aan de Inschrijver die de Inschrijving met de beste prijs-kwaliteitverhouding (PKV) heeft gedaan. Deze Europese aanbesteding van inhuur van agrarisch personeel t.b.v. Unifarm bestaat in totaal uit 1 Perceel, te weten Unifarm (Wageningen en directe omgeving). De andere locaties van Aanbestedende Dienst waar Agrarisch personeel worden ingehuurd zijn/worden in aparte aanbestedingen in de markt gezet.
Interne identificatiecode: 2024-MER-T98434
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten, 79610000 Plaatsing van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000