692030-2026 - Resultaat
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – UX research
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: UX research
Beschrijving: Binnen KVK werken we aan steeds ambitieuzere ontwerp- en ontwikkeldoelen, waarbij het centraal stellen van de gebruiker een essentieel uitgangspunt is. UX Research speelt hierin een sleutelrol. De groeiende ambitie en het toenemende belang van evidence‑based besluitvorming leiden echter tot een sterk stijgende vraag naar UX‑Research‑inzet.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 79342310 Diensten voor klantenonderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000