692049-2024 - Mededinging
België – Schoonmaken van kantoren – Schoonmaken van kantoren en schoonmaken van periodieke vasttapijtreiniging van het WTC III gebouw in Brussel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaken van kantoren en schoonmaken van periodieke vasttapijtreiniging van het WTC III gebouw in Brussel
Beschrijving: Schoonmaken van kantoren van 27 verdiepen van het WTC III gebouw en schoonmaak van periodieke vasttapijtreiniging van een aantal verdiepen die beschreven zijn in de opdrachtdocumenten.
Interne identificatiecode: 2024-BOSA-DGIOD-025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: De vooraankondiging bevatte alle door de Koning bepaalde informatie, voor zover zij beschikbaar was op het tijdstip dat de vooraankondiging werd bekendgemaakt en de vooraankondiging was tenminste vijfendertig dagen en ten hoogste twaalf maanden vóór de verzenddatum van de aankondiging van een opdracht ter bekendmaking verzonden.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024-BOSA-DGIOD-025 - 1
Beschrijving: Schoonmaken van kantoren.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2024-BOSA-DGIOD-025 - 2
Beschrijving: Schoonmaken van periodieke vasttapijtreiniging.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur