Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Software gemeentebelastingen
Referentienummer: 2022Z254101
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Gooise Meren wil software aanschaffen voor gemeentebelastingen. Dit heeft betrekking op de processen rondom heffen en innen (inclusief kwijtschelding). Het betreft SaaS-oplossing. Hiervoor wordt door middel van deze procedure een marktpartij gecontracteerd die verantwoordelijk wordt voor het leveren, inrichten, implementeren en onderhouden van deze toekomstgerichte applicatie.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving