692389-2024 - Mededinging
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Digitaal ontwikkelsysteem Kwalificatiestructuur MBO
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Digitaal ontwikkelsysteem Kwalificatiestructuur MBO
Beschrijving: 1. De levering en het beheer van een nog te ontwikkelen en/of configureren platform of /applicatie waarin de kwalificatiestructuur MBO ontwikkeld en beheerd kan worden. De applicatie/het platform moet op basis van SaaS worden aangeboden. Dit betreft de volgende onderdelen: • Informatieanalyse/database ontwerp • Functioneel domein Zoeken/browsen • Functioneel domein Creëren/bewerken • Functioneel domein Workflow beheersen • Functioneel domein Exporteren • Functioneel domein Analyseren/rapporteren • Migratie van bestaande data naar DoK • Integraties met bestaande componenten van SBB. 2. Het ontwerp, de ontwikkeling/configuratie, de implementatie en de integraties benodigd t.b.v. de onder punt 1 benoemde applicatie DoK. 3. Het doorontwikkelen van DoK n.a.v. toekomstige ontwikkelingen intern of extern en/of op basis van gebruikerswensen. Op basis van uurtarieven in het prijzenblad. 1.100.000,00
Interne identificatiecode: DOK 11-24
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
Aanvullende classificatie (cpv): 48511000 Desktop-communicatiesoftware, 48516000 Uitwisselingssoftware, 48517000 IT-software, 48600000 Database- en besturingssoftware, 48811000 E-mail-systeem, 72100000 Advies inzake hardware, 72300000 Uitwerken van gegevens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op het Digitaal ontwikkelsysteem Kwalificatiestructuur mbo (DOK). De gewenste applicatie DoK moet in staat zijn om SBB te ondersteunen in het uitvoeren van haar wettelijke taak, namelijk het ontwikkelen, onderhouden en publiceren van de kwalificatiestructuur mbo en alle onderliggende elementen die daarmee in relatie staan. Het doel van de aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met één (1) leverancier.
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48510000 Communicatiesoftware, 48600000 Database- en besturingssoftware, 48810000 Informatiesystemen, 72100000 Advies inzake hardware, 72200000 Softwareprogrammering en -advies, 72300000 Uitwerken van gegevens
Opties:
Beschrijving van de opties: • Functioneel domein Publiceren: SBB maakt momenteel gebruik van het programma Ecrion voor het publiceren van de kwalificatiedossiers (en andere producten) in pdf formaat. Optioneel vraagt SBB deze functionaliteit uit in DoK t.a.v. het publiceren van kwalificatiedossiers in pdf. Indien beschikbaar vanuit de inschrijver dan wordt er in overleg bepaald of en op welk moment dit aan de overeenkomst wordt toegevoegd. • Functioneel domein Referentiedatabeheer: SBB wil DoK mogelijk gaan gebruiken voor het beheren van referentiedata voor de kwalificatiestructuur mbo en ten behoeve van andere onderdelen van de organisatie. Indien beschikbaar vanuit de inschrijver dan wordt er in overleg bepaald of en op welk moment dit aan de overeenkomst wordt toegevoegd. • De overeenkomst uit te breiden met diensten die onlosmakelijk verbonden zijn met de opdracht, maar momenteel niet te voorzien zijn. Dit bevat onder meer maar is niet beperkt tot onvoorziene diensten t.a.v. uitbreiding/aanpassing van koppelingen, het mogelijk uitbreiden van portal/registerdiensten etc.