Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Accountantsdiensten 2023-2026
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Accountantsdiensten
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding