2. Procedure
Procedure
Titel: Projectmanagement en advies ten behoeve van (ver)nieuwbouw en functionele aanpassingen
Beschrijving: De aard van deze opdracht betreft het leveren van integraal projectmanagement en specialistisch advies ten behoeve van nieuwbouwprojecten, vernieuwbouwprojecten en functionele aanpassingen binnen de onderwijsorganisatie ZAAM. Het gaat om een raamovereenkomst met meerdere partijen (drie), waarbinnen nadere opdrachten middels mini-competities worden uitgezet. De diensten omvatten het gehele traject, van initiatiefase tot en met oplevering en nazorg, en strekken zich uit over diverse aspecten Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld € 600.000,-- exclusief btw per jaar, derhalve € 4.800.000,-- exclusief btw over een looptijd van 8 jaar. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, sluiten we de raamovereenkomst af met een maximale opdrachtwaarde van € 7.900.000,-- exclusief btw. Factoren die van invloed kunnen zijn op de daadwerkelijke omvang zijn onder meer natuurlijke fluctuaties in de behoefte, politiek bestuurlijke ontwikkelingen en ontwikkelingen in het maatschappelijk debat over specifieke onderwerpen.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71541000 Bouwprojectenbeheer
Aanvullende classificatie (cpv): 71530000 Bouwadviezen, 71541000 Bouwprojectenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1