692780-2025 - Mededinging
Nederland – Medische hulpmiddelen – Wmo Hulpmiddelen en bijbehorende services gemeente Arnhem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo Hulpmiddelen en bijbehorende services gemeente Arnhem
Beschrijving: Gemeente Arnhen wil een overeenkomst sluiten met twee ondernemers voor de levering van Wmo Hulpmiddelen voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging twee maal met twee jaar. 26800000
Interne identificatiecode: 4329939
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: zie leidraad