692781-2025 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – Fietssnelweg F25 Leuven-Aarschot: Puttebroekstraat - Pastoor Eralystraat Wilsele
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Fietssnelweg F25 Leuven-Aarschot: Puttebroekstraat - Pastoor Eralystraat Wilsele
Beschrijving: Aanleg van de fietssnelweg F25 Leuven - Aarschot tussen de Puttebroekstraat en de Pastoor Eralystraat in Wilsele (Leuven)
Interne identificatiecode: 2463002-2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken, 45233162 Aanleggen van fietspad
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2463002-2 - 1
Interne identificatiecode: 1