See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Een meerjarige open overeenkomst (48 maanden) voor de aankoop van hondenmateriaal ten behoeve van de Military Working Dogs van Defensie, de Federale Politie en FOD Financiën.
Beschrijving: Een meerjarige open overeenkomst (48 maanden) voor de aankoop van hondenmateriaal ten behoeve van de Military Working Dogs van Defensie, de Federale Politie en FOD Financiën.
Interne identificatiecode: 25SD530
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 25SD530 - 1
Beschrijving: hondenmateriaal ten behoeve van de Military Working Dogs.
Interne identificatiecode: 1