2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Touchscreens Stichting BLICK op onderwijs ism Contractables
Beschrijving: Leveren van Touchscreens en het bieden van garantie .
Interne identificatiecode: T72349
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000