Het ontwerpen en realiseren van een nieuw slibkoekoverslagsysteem dat de doorde slibontwatering Garmerwolde aangeboden slibkoek gaat ontvangen, transporteren, tijdelijk gaat opslaan om vervolgens te verladen in vrachtwagentrailers.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Plafondbedrag totaal voor bouwteam- en realisatiefase € 6.300.000 (excl. BTW).