2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract voor levering, installatie, opleiding en onderhoud van een Discrete Analyzer voor diverse anionen en kationen in afvalwater.
Beschrijving: Raamcontract voor levering, installatie, opleiding en onderhoud van een Discrete Analyzer voor diverse anionen en kationen in afvalwater.
Interne identificatiecode: PPP0N3-4828/6666/PRO/WB/2025/00164
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PRO/WB/2025/00164_1