See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding uitvoerende partijen Kindercampus Zuidas
Beschrijving: Stichting Openbaar Onderwijs aan de Amstel (OoadA) is voornemens een overeenkomst aan te gaan voor de realisatie van de nieuwbouw voor de Kindercampus Zuidas een gebouw voor primair onderwijs, buitenschoolse opvang (410m2) en sport (550m2) met een totaal oppervlakte van 3792 m2 bvo. 3792m2 bvo
Interne identificatiecode: 1605903
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouwkundige werken
Beschrijving: Het uitvoeren van bouwkundige werken
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Werktuigbouwkundige werken
Beschrijving: Uitvoeren van werktuigbouwkundige werken
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 45350000 Werktuigbouwkundige installaties
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Elektrotechnische werken
Beschrijving: Het uitvoeren van elektrotechnische installaties
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 45315100 Elektrotechnische installatiewerken