2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten 2027-2035
Beschrijving: Accountantsdiensten 2027-2035
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000