2. Procedure
Procedure
Titel: 10100057751 - JenV/VWS - inhuur Projectleider Werkagenda
Beschrijving: Het ministerie van Justitie en Veiligheid wenst een Projectleider Werkagenda in te huren.
Interne identificatiecode: 10100057751
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1 255 uur