2. Procedure
Procedure
Titel: 24/7 storingscontract Rioolgemalen
Beschrijving: Er zijn circa 315 gemalen binnen de gemeentegrenzen van Den Haag. Om de werking en continuïteit te kunnen waarborgen is beheer van groot belang. Dagelijks worden de gemalen door de afdeling Stedelijk Beheer gemonitord door middel van een gemalenbeheersysteem, waarmee op afstand het functioneren van de gemalen kan worden bekeken. Beheerkeuze is correctief onderhoud; dat wil niet zeggen dat er alleen wordt gereageerd bij urgente storingen maar ook bij minder urgente storingen, waarmee wordt voorkomen dat deze urgent worden. De geraamde waarde van de raamovereenkomst bedraagt over 4 jaar €1.660.000,-,
Interne identificatiecode: 23.145
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Storingscontract rioolgemalen
Beschrijving: Er zijn circa 315 gemalen binnen de gemeentegrenzen van Den Haag. Om de werking en continuïteit te kunnen waarborgen is beheer van groot belang. Dagelijks worden de gemalen door de afdeling Stedelijk Beheer gemonitord door middel van een gemalenbeheersysteem, waarmee op afstand het functioneren van de gemalen kan worden bekeken. Beheerkeuze is correctief onderhoud; dat wil niet zeggen dat er alleen wordt gereageerd bij urgente storingen maar ook bij minder urgente storingen, waarmee wordt voorkomen dat deze urgent worden. maximale waarde over 4 jaar 2.000.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever wenst een overeenkomst aan te gaan met Opdrachtnemer voor een initiële termijn van twee (2) jaar, met aan Opdrachtgever eenzijdig toekomende opties tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar.