2. Procedure
Procedure
Titel: Datacenter
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op het onderhoud van de bestaande technieken en componenten van de beide datacenters van District09. Daarnaast kan ze ook de installatie van nieuwe componenten en de uitbreiding van de bestaande technieken omvatten. De opdracht wordt als één perceel gegund.
Interne identificatiecode: District09-G001082
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: District09-G001082 - 1
Interne identificatiecode: 1