2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van humaan granulocyt koloniestimulerende kort- en langwerkende factoren
Beschrijving: Deze opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer waarbij alle voorwaarden voor de uitvoering van deze opdracht worden vastgelegd.Het doel van de raamovereenkomst is de levering van geneesmiddelen door de opdrachtnemer op afroep van de aanbesteder gedurende de looptijd beschreven in het bestek.Voor verdere toelichting verwijzen wij naar de technische bepalingen van het bestek.De opdracht is een occasionele gezamenlijke opdracht zoals voorzien in artikel 48, waarbij de aanbestedende overheid ook optreedt in naam van andere aanbestedende ziekenhuizen, zie 2. identiteit van de Aanbestedende Overheid. De raming van de behoefte is dan ook de raming van de vermoedelijke afname over de hele contractduur voor alle deelnemende ziekenhuizen. De raming houdt geen verbintenis in voor de af te nemen hoeveelheid.AZ Sint-Maria Halle vzw treedt in deze op als leadbuyer.AZ Sint Maria Halle zorgt onder meer voor de administratieve verwerking en organisatie tijdens de gunningsfase, de publicatie van de opdracht, de evaluatie van de kandidaatstellingen en van de offertes en de uiteindelijke gunning van de opdracht.Tijdens de gunningsprocedure is AZ Sint Maria Halle de enige woordvoerder voor de deelnemende instellingen en het enige aanspreekpunt voor de kandidaten en/of inschrijvers.Zodra de opdracht wordt gegund, komt evenwel een contractuele band tot stand tussen de opdrachtnemer en de deelnemende instellingen. Dit betekent dat, na de gunning van de opdracht, de deelnemende instellingen ieder afzonderlijk voor hun deel een overeenkomst sluiten met de inschrijver aan wie de opdracht werd gegund, rekening houdende met de toepasselijke regels inzake de overheidsopdrachten en de voorwaarden die in de opdrachtdocumenten zijn bepaald. Zij staan ieder voor zich in voor de uitvoering van de overeenkomst die zij met de gekozen inschrijver sluiten. De deelnemende instellingen staan rechtstreeks in voor de controle op de uitvoering van de opdracht. AZ Sint Maria Halle heeft na de gunning geen enkele taak noch verantwoordelijkheid meer en kan dus geenszins aansprakelijk gesteld worden door de aannemer, leverancier of dienstverlener voor hetzij laattijdige betalingen, hetzij enige andere contractuele tekortkoming begaan door de deelnemende instellingen, zelfs indien deze verband houden met de technische specificaties, uitvoeringsvoorwaarden van het bestek. De opdracht is opgedeeld in 2 percelen:1. Perceel 1: kortwerkende granulocyt kolonie stimulerende factoren: Filgrastim2. Perceel 2: langwerkende granulocyt kolonie stimulerende factoren: (li)PegfilgrastimLeveringsplaatsen:Algemeen Ziekenhuis Sint Maria Halle vzw,Ziekenhuislaan 100, 1500 HalleOnze-Lieve-Vrouwziekenhuis vzw (campussen Aalst - Asse - Ninove), Moorselbaan 164, 9300 Aalst
Interne identificatiecode: 11/13/2023 3:07 PM 3PID271 AZSINTMARIA/2023-007
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33621000 Geneesmiddelen voor bloed en bloedvormende organen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Kortwerkende granulocyt kolonie stimulerende factoren: Filgrastim
Beschrijving: Kortwerkende granulocyt kolonie stimulerende factoren: Filgrastim
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2023-007
Perceel: LOT-0002
Titel: Langwerkende granulocyt kolonie stimulerende factoren:(li)Pegfilgrastim
Beschrijving: Langwerkende granulocyt kolonie stimulerende factoren:(li)Pegfilgrastim
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2023-007 2