2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwen van een school GLS De Wissel.
Beschrijving: Bouwen van een school GLS De Wissel.
Interne identificatiecode: PPP004-862/6118/OW 2417
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45214210 Bouwen van basisschool
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: OW 2417_1