694721-2024 - Resultaat
België – Medische apparatuur – Aankoop 4 HPFS mannikins (baby - kind - 2 pasgeborenen)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop 4 HPFS mannikins (baby - kind - 2 pasgeborenen)
Beschrijving: VIVES Noord vzw en VIVES Zuid vzw, bouwden de laatste jaren reeds een 7-tal hightech simulatieomgevingen op drie verschillende locaties in West-Vlaanderen (Brugge, Kortrijk, Roeselare). Met deze infrastructuur werd een ruime expertise opgebouwd, zowel didactisch als onderzoeksmatig, om een optimaal leerrendement bij de lerende te bekomen. Om blijvend state-of-the art simulatiesessies te kunnen aanbieden aan zowel zorgprofessionals in opleiding als zorgprofessionals in het werkveld is een update van de bestaande simulatieomgevingen noodzakelijk. Dit past ook binnen het “Interreg Vlaanderen-Nederland project StimulanZ” - (S(t)imuLEREN in de zorg) Dit project zet in op een sterke grensoverstijgende samenwerking tussen onderwijsinstellingen om, via hybride leeromgevingen, de verbinding tussen onderwijs en noden vanuit de zorg-arbeidsmarkt te versterken. Toekomstige zorgverleners worden ondersteund via krachtige simulatieomgevingen en trainingen met sterke aandacht voor de aansluiting onderwijs-arbeidsmarkt, het interprofessioneel samenwerken en de evoluerende (hoog)technologische zorgsettings. Hogeschool Vives Noord en Vives Zuid wensen over te gaan tot de aankoop van vier nieuwe High Fidelity Patient Simulation mannikins om te gebruiken in een realistische setting.
Interne identificatiecode: VIV2024/054
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VIV2024/054 - 1
Beschrijving: Realistische (in gewicht en lengte), betrouwbare en duurzame HFPS baby van 6 tot 11 9 maanden oud
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: VIV2024/054 - 2
Beschrijving: Realistische (in gewicht en lengte), betrouwbaar en duurzaam HFPS kind van 5 tot 9 jaar oud
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: VIV2024/054 - 3
Beschrijving: Realistische (in gewicht en lengte), betrouwbaar en duurzaam HFPS pasgeborene
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: VIV2024/054 - 4
Interne identificatiecode: 4