694727-2023 - Resultaat
België – Wetenschappelijk-technische simulator voor onderzoek en testen – Levering van een testopstelling voor het mechanisch testen van prothesen, prothesevoeten, prothese-componenten en orthesen volgens ISO-normen (ISO 10328: 2016 en/of ISO 22675:2016)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van een testopstelling voor het mechanisch testen van prothesen, prothesevoeten, prothese-componenten en orthesen volgens ISO-normen (ISO 10328: 2016 en/of ISO 22675:2016)
Beschrijving: Thomas More wenst een mechanische testopstelling aan te kopen die toelaat om mechanische testen uit te voeren op prothesen, prothesevoeten, prothesecomponenten en orthesen volgens ISO 10328: 2016 en/of ISO 22675:2016. Hierbij is het van belang dat het ook mogelijk moet zijn om met de testopstelling volledige transtibiale prothesen (prothesevoet + buis + prothesekoker) te onderwerpen aan de tests, load levels en loading conditions zoals beschreven in de ISO normen. De aanbestedende overheid hecht hierbij ook belang aan de toekomstige mogelijkheden en uitbreidbaarheid van het toestel en/of software. Ook de levering, plaatsing, indienststelling en opleiding en het onderhoud gekoppeld aan het gebruik van deze testopstelling worden meegenomen in de scope van de opdracht.
Interne identificatiecode: Thomas More Kempen-TMK/MMO/2022-029-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38970000 Wetenschappelijk-technische simulator voor onderzoek en testen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Levering van een testopstelling voor het mechanisch testen van prothesen, prothesevoeten, prothese-componenten en orthesen volgens ISO-normen (ISO 10328: 2016 en/of ISO 22675:2016)
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 51230000 Installatie van testuitrusting