2. Procedure
Procedure
Titel: Waterbeheersingswerken Vroonhofsite Poperinge
Beschrijving: zie bestek
Interne identificatiecode: 0847/2022/012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0847/2022/012 - 1
Interne identificatiecode: 1