694788-2025 - Mededinging
België – Scheidingswanden – QOP25-3795: Raamovereenkomst voor de levering en installatie van lichte wandsystemen voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Innovation Cradle Leuven nv en Centrum voor Levende Talen vzw
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: QOP25-3795: Raamovereenkomst voor de levering en installatie van lichte wandsystemen voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Innovation Cradle Leuven nv en Centrum voor Levende Talen vzw
Beschrijving: QOP25-3795: Raamovereenkomst voor de levering en installatie van lichte wandsystemen voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Innovation Cradle Leuven nv en Centrum voor Levende Talen vzw
Interne identificatiecode: QOP25-3795
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44112310 Scheidingswanden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QOP25-3795 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering en installatie van lichte wandsystemen voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Innovation Cradle Leuven nv en Centrum voor Levende Talen vzw
Interne identificatiecode: 1