Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71351500 Bodemonderzoeksdiensten, 79415200 Ontwerpadviezen, 90732000 Diensten in verband met bodemvervuiling
Opties:
Beschrijving van de opties: Opties (naast contractuele optiejaren, zie hierna) zijn niet van toepassing.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Utrecht (NL310)