694869-2023 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – 26037 | Het vervangen van de cel-/verkeersintercominstallatie en Personen Zoek Installatie & Mobiele Alarm Installatie Penitentiaire Inrichting Lelystad te Lelystad
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 26037 | Het vervangen van de cel-/verkeersintercominstallatie en Personen Zoek Installatie & Mobiele Alarm Installatie Penitentiaire Inrichting Lelystad te Lelystad
Beschrijving: Het betreft het vervangen en/of aanpassen van de cel-/verkeersintercominstallatie en personen zoek-/mobiele alarminstallatie van de PI Lelystad. Hierbij behoren tevens alle werkzaamheden welke noodzakelijk zijn voor een goede werking met de diverse installaties en bouwkundige werkzaamheden. De aanverwante installaties waar de installaties mee gekoppeld worden en derhalve ook tot de werkzaamheden behoren zijn: • Energievoorziening; • Voedingen; • Elektrische installaties; • Aarding en potentiaalvereffeninginstallatie; • Bliksemafleider installatie; • Overspanningsbeveiligingsinstallatie; • Toegangscontrole installatie; • Brandmeld-/ ontruimingsinstallatie; • Securitymanagementinstallatie; • Datacommunicatie installatie; • Gebouwbeheersysteem. N.T.B.
Interne identificatiecode: 26037
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Algemene beschrijving Het betreft het vervangen en/of aanpassen van de cel-/verkeersintercominstallatie en personen zoek-/mobiele alarminstallatie van de PI Lelystad. Hierbij behoren tevens alle werkzaamheden welke noodzakelijk zijn voor een goede werking met de diverse installaties en bouwkundige werkzaamheden. De aanverwante installaties waar de installaties mee gekoppeld worden en derhalve ook tot de werkzaamheden behoren zijn: • Energievoorziening; • Voedingen; • Elektrische installaties; • Aarding en potentiaalvereffeninginstallatie; • Bliksemafleider installatie; • Overspanningsbeveiligingsinstallatie; • Toegangscontrole installatie; • Brandmeld-/ ontruimingsinstallatie; • Securitymanagementinstallatie; • Datacommunicatie installatie; • Gebouwbeheersysteem. De technische installaties zijn gebaseerd op het volgende uitgangspunt: • Onder de benaming “installeren” in de tekst wordt verstaan “het geheel compleet leveren, monteren, aansluiten, testen, bedrijfsvaardig en goed functionerend opleveren volgens het PvE”. Bij de uitvoering van het werk dient met de volgende punten rekening te worden gehouden: • Al het werk moet in nauwe samenwerking met de DJI-organisatie van de locatie en in overeenstemming met de van tevoren geaccordeerde uitvoeringsplanning worden uitgevoerd.
Interne identificatiecode: 1