695116-2026 - Mededinging
Nederland – Brandverzekeringen – Brandverzekering Gemeente Zaltbommel en Gemeente Maasdriel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Brandverzekering Gemeente Zaltbommel en Gemeente Maasdriel
Beschrijving: Brandverzekering voor de gemeentelijke eigendommen en inventaris ten behoeve van de Gemeente Zaltbommel en Gemeente Maasdriel in twee percelen. Totaal verzekerd belang Gemeente Zaltbommel EUR 316.737.560, Totaal verzekerd belang Gemeente Maasdriel EUR 152.843.859
Interne identificatiecode: 616821
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Brandverzekering Gemeente Zaltbommel
Beschrijving: Brandverzekering voor de gemeentelijke eigendommen en inventaris ten behoeve van de Gemeente Zaltbommel, Perceel 1 Totaal verzekerd belang Gemeente Zaltbommel EUR 316.737.560
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties.
Perceel: LOT-0002
Titel: Brandverzekering Gemeente Maasdriel, Perceel 2
Beschrijving: Brandverzekering voor de gemeentelijke eigendommen en inventaris ten behoeve van de Gemeente Maasdriel, Perceel 2 Totaal verzekerd belang Gemeente Maasdriel EUR 152.843.859
Interne identificatiecode: 2