2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwbouw Campus Heerenveen
Beschrijving: Nieuwbouw Campus Heerenveen 11.000 m2
Interne identificatiecode: 2260410
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Aanvullende classificatie (cpv): 71327000 Ontwerpen van draagconstructies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Diensten Architect en Constructeur
Beschrijving: Diensten Architect en Constructeur t.b.v. nieuwbouw Campus Heerenveen 11.000 m2
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Aanbestedende Dienst behoudt zich het recht voor om bij een ontwikkeling van fase 2 van circa 6.000 m² BVO als uitbreiding op fase 1 gebruik te maken van de zelfde ontwerpdiensten van de winnende inschrijver zodat het gebouw zich als één gebouw manifesteert.