695147-2025 - Mededinging
België – Software en informatiesystemen – Product Experience Manager tool/CMS
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Product Experience Manager tool/CMS
Beschrijving: VRT wenst een toekomstgericht en uitbreidbare Product Experience Manager tool te bouwen en hiervoor een headless CMS met voldoende opties aan te kopen dat als kern zal dienen van onze Product Experience Manager tool. De ontwikkeling van deze tool moet ons in staat stellen om de bediening en het uiterlijk van al onze digitale producten (apps en sites) te beheren op één centrale plek. Dit omvat onder meer het visueel configureren van swimlanes, banners, navigatie, en de indeling van hoofd- en landingspagina’s. Het headless CMS moet API-first zijn en compatibel met moderne front-end technologieën, met ondersteuning voor content workflows, rollenbeheer en integraties met bestaande systemen zoals DAMs. Tevens verwachten we in de tool een mechanisme om gebeurtenissen en wijzigingen in (near) real-time te kunnen doorgeven aan externe systemen. Daarnaast hechten we veel belang aan gebruiksvriendelijkheid, schaalbaarheid, beveiliging en compliance met GDPR.
Interne identificatiecode: 2025/OO/809
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/OO/809 - 1
Beschrijving: Zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 1